Wizytownik Acme CAFE CREME

CAH01BC Acme Acme
89.40 PLN

Special Price 89,40 zł

Normalna cena: 149,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast przy zamówieniu złożonym do godziny 12. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CAH01BC
Wymiary
6 x 9,3 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Elegancki wizytownik w kolorze kremowej kawy – z jaśniejszymi i ciemniejszymi paseczkami. To unikatowy projekt Ali Hall – wyróżnianej na świecie artystki, która jest autorką motywów dla takich znanych marek jak Penguin Books, Ellery Queen Mystery Magazine, BBC Publikacje, Heinemann czy Kelloggs.
Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.

Acme – wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Projektant

Ali Hall to znana brytyjska ilustratorka oraz projektantka graficzna. Jej prace są wyjątkowe, ponieważ pokazują problemy współczesnego świata, a tym samym – zmuszają do głębokiej refleksji. Kariera Ali Hall rozpoczęła się od stypendium, dzięki któremu mogła podróżować po świecie i zaprezentować swoje prace w Christies Contemporary Art w Londynie. Do jej klientów należą m.in. Penguin Books, Ellery Queen Mystery Magazine, BBC Publications oraz Heinemann Childrens Books. Współpracuje również ze swoim mężem, projektantem Benem Hallem oraz firmą Acme, dla której zaprojektowała długopisy i wizytowniki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię