Wizytownik Acme CALLIGRAPHIC

CAW01BC Acme Acme
149.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CAW01BC
Wymiary
6 x 9,3 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Oryginalny wizytownik z białymi napisami na czarnym tle – wygląda tak, jakby spontanicznie narysowano na nim autograf/podpis artysty. Świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki kontrahentowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.
Autorem projektu jest Annett Wurm, znana ze swych wzorów opartych na pasjonującej ją sztuce kaligrafii. Artystka pracowała m.in. dla niemieckiej telewizji ZDF, Carlton Cards, Simon Elvin i RC Ritzenhoff Cristal.
Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Annett Wurm to projektantka, która już w czasie studiów odkryła swoją pasję do kaligrafii. Swój talent wykorzystuje na wielu różnych płaszczyznach, projektując kartki okolicznościowe oraz pomysłowe logotypy dla firm. Prowadziła konsultacje związane z designem korporacyjnym, a także pracowała dla niemieckiej telewizji ZDF. W agencjach reklamowych rozwijała swoje pasje związane z grafiką, fotografią i animacją. Pomagała w planowaniu i organizowaniu stałych i czasowych wystaw muzealnych w Niemczech i Szwajcarii. Annett Wurm posiada studio projektowe Calli- Graphics, a także tworzy dla znanej firmy Acme.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię