Wizytownik Acme CHINA MARKET

CPD01BC Acme Acme
149.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CPD01BC
Wymiary
6 x 9,3 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Oryginalny wizytownik z motywem dalekowschodnich inspiracji – wzory i kolorystyka rodem z wielkich Chin. Stworzony dla osób prowadzących interesy międzynarodowe, świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki kontrahentowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.
Autorem projektu jest Daniel Pelavin, artysta słynący z umiejętności doskonałego łączenia wątków kultury społecznej ze współczesnymi prawami reklamy i komunikacji. Projektant typograficzny, ilustrator, grafik.
Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

Kolekcja: Acme China market

Zobacz kolekcję

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Daniel Pelavin to amerykański projektant pochodzący z Detroit. Po ukończeniu studiów z zakresu sztuk pięknych prowadził wykłady dotyczące designu i ilustratorstwa. Po pewnym czasie przeniósł się do Nowego Jorku, gdzie tak naprawdę rozpoczęła się jego kariera. Pelavin stał się znanym i cenionym przez międzynarodowych klientów grafikiem i ilustratorem. Obecnie współpracuje m.in. z firmą Acme. Fascynuje się formami liter, co zainspirowało go do stworzenia unikatowych czcionek, nawiązujących do różnych okresów w historii. Jest też jednym z pierwszych artystów zajmujących się sztuką cyfrową i łączeniem wzornictwa z ilustratorstwem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię