Wizytownik Acme COLLINS AVENUE

CBP01BC Acme Acme
149.00 PLN
149,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CBP01BC
Wymiary
6 x 9,3 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Elegancki wizytownik w stalowej czerni i rzucających się w oczy motywach avenue – mocno złocistych! Projekt Alberto Berga-Peralesa, mistrza od niestandardowej architektury wnętrz, laureata międzynarodowych nagród za wystrój, człowieka, który uwiódł swoimi propozycjami takie marki jak hotel Sheraton, Marriott i Hilton w Argentynie.
Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.

Acme – wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Alberto Berga-Perales specjalizował się w architekturze, wzornictwie przemysłowym oraz wystroju wnętrz. Prowadził konsultacje dla największych, międzynarodowych hoteli. Zaprojektowane przez niego budynki można podziwiać w całej Ameryce Południowej – są to zarówno prywatne posiadłości, jak i obiekty użytku publicznego. Do jego najciekawszych prac należą projekty hoteli, takich jak Sheraton, Marriott i Hilton, które zostały zrealizowane na terenie Argentyny. Od 2002 r. współpracował ze znaną marką Acme, dla której stworzył m.in. kolorowe pióra, wizytowniki, zegarki oraz spinki do mankietów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię