Wizytownik Acme GENIE

CDJ01BC Acme Acme
149.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CDJ01BC
Wymiary
6 x 9,3 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Wizytownik z charakterem! Ciemne, jasne i słoneczne niby-łezki zanurzone w kolorze świeżych bratków. Perfekcja graficzna zaprojektowana przez Deborę Jedwab – specjalistkę od trójwymiarowego designu, dynamicznej struktury tworzenia i energetycznych linii, które przykuwają uwagę. Tworzyła m.in. dla Boch Villeroy, Ritzenhoff i Rosenthal.

Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Doskonały pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.

Acme – wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Utalentowana projektantka Debora Jedwab ogromną wagę przywiązuje do szczegółów. Jej projekty charakteryzują się pięknym, barwnym i graficznym wykończeniem. Dzięki zastosowaniu bogatej ornamentyki każdy przedmiot stanowi dzieło sztuki użytkowej. W swojej pracy wykorzystuje medytację, dzięki której potrafi odkryć tkwiąca w jej wnętrzu kreatywność. Stworzone przez nią produkty charakteryzują się dynamicznymi formami, graficznym stylem, uniwersalnością i przywiązaniem do detali. W 1995 r. założyła własne studio projektowe o nazwie Jedwab Design, które specjalizuje się w ozdobnych wzorach.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię