Wizytownik Acme PETAL

CGL02BC Acme Acme
149.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CGL02BC
Wymiary
6 x 9,5 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Romantyczne połączenie czerni i bieli we wzorzystej, kwiecistej formie. Stalowa elegancja w doskonałym stylu! Zaprojektowany przez Gabrielle Lewin – artystkę wzornictwa przemysłowego, której projekty wystawiane były w galeriach sztuki w USA i Europie. Jej egalitarne przedmioty użytkowe wysokiej klasy opisywane były m.in. na łamach takich pism jak Tapety, Blueprint, Surface, The New York Times i International Design Yearbook.

Wizytownik na 9 do 15 wizytówek (miejsce uzależnione do grubości papieru). Wraz z piórem tej samej kolekcji stanowi dobry pomysł na niebanalny prezent dla kolekcjonera, prezesa, handlowca i prowadzących własną firmę.

Acme – wyjątkowa kolekcja tworzona przez artystów, uznanych designerów, inżynierów i ludzi sztuki z całego świata. Wielokrotnie nagradzana za niezwykłe wykonanie i piękną formę. Prezentowana w muzeach sztuki użytkowej i współczesnej. To małe, niepowtarzalne dzieła sztuki, które robią wielkie wrażenie!

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się nie słabnącym powodzeniem.

Projektant

Gabrielle Lewin specjalizuje się w projektowaniu uniwersalnych przedmiotów, pasujących do wielu różnych pomieszczeń oraz aranżacji. Jej celem jest tworzenie produktów, które będą nie tylko estetyczne, ale przede wszystkim funkcjonalne. Lewin współpracuje z wieloma firmami zakresie wzornictwa przemysłowego oraz rozwoju produktów. Jej prace są prezentowane na wystawach w Stanach Zjednoczonych i Europie, a także publikowane w znanych magazynach takich jak The New York Times, Wallpaper czy Surface. Na swoim koncie ma także designerskie akcesoria dla marki Acme – pióra, wizytowniki oraz breloczki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię