Wizytownik Acme SORRY

CED01BC Acme Acme
125.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CED01BC
Wymiary
6 x 9,5 cm
Materiały
Stal, emalia pokryta lakierem

Opis produktu

Designerski, niezwykle wyrazisty wizytownik w budowlanych kolorach: żółtym i czarnym. Nadruk „Sorry” wraz z dodatkowa adnotacją tuż obok, jasno sugeruje, że jest to wizytownik osobisty, prywatny i nikt poza właścicielem nie może z niego korzystać. Świetnie prezentuje się w momencie podawania wizytówki klientowi i zajmuje niewiele miejsca w saszetce, torebce, czy kieszeni. Zamykany na zatrzask.
Autorem projektu jest Emiliana Design Studio, które od 1992 roku zajmuje się opracowywaniem przemysłowych wzorów i design dla grup i jednostek.
Wizytowniki Acme - na 12-14 wizytówek (w zależności od grubości papieru), lub 2-3 karty kredytowe.

Marka

Niewielkie studio ACME wytwarza doskonałej jakości przedmioty osobistego użytku dekorowane ręką najlepszych światowych architektów, projektantów wzornictwa przemysłowego i artystów. Pióro Ettore Sottsass'a, wizytownik z charakterystyczną mozaiką Antonio Gaudi'ego, portfel Karim'a Rashida - te i inne przedmioty znalazły uznanie klientów na całym świecie. Wizytowniki, pióra i spinki ACME można podziwiać w najlepszych muzeach design'u, albo po prostu mieć je przy sobie na codzień. Zapakowane w eleganckie pudełka świetnie nadają się na prezent, a zakupy w sklepie Czerwona Maszyna z przeznaczeniem na prezent cieszą się niesłabnącym powodzeniem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię