Wizytownik Philippi Slim

233003 Philippi Philippi
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
233003
Wymiary
10 x 6 x 1 cm
Materiały
Skóra naturalna, stal szlachetna

Opis produktu

Wizytownik Slim marki Philippi to propozycja dla wszystkim mężczyzn, którym zależy na stylowym i profesjonalnym wyglądzie, a przede wszystkim na wygodzie. Wąski, lekki i niewielki, zmieści się w kieszeni marynarki lub spodni.

Mimo niewielkich rozmiarów, wizytownik jest bardzo pojemny – pomieści od 10 do 15 wizytówek. Wizytownik jest wykonany ze skóry naturalnej, z wykończeniem ze stali szlachetnej. Zamykany na zamknięcie magnetyczne.

Propozycje Philippi to przede wszystkim elegancki design niepowtarzalnych gadżetów. Z klasą!

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Ewa 28.12.2017
Bardzo efektowny, prosty wizytownik. Długo szukałam wizytownika który nie będzie mi wypychał kieszeni żakietu i ten sprawdził się idealnie.