Wizytownik Troika Paisley Classic

TR#CDC10-A133 Troika Troika
99.99 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
TR#CDC10-A133
Wymiary
5,9 x 9,3 x 0,6 cm
Materiały
Metal chromowany

Opis produktu

Elegancki wizytownik wykonany z chromowanego metalu i wzbogacony o piękny motyw dekoracyjny na klapce: Paisley Classic.
Paisley to charakterystyczne kwiaty ułożone w formie kropel, wywodzące się z krajów Wschodu i zawdzięczające swą nazwę włókienniczemu miasteczku Paisley, ze Szkocji.
Całość polerowana na wysoki połysk, z niemalże lustrzaną klapką od spodu.
Wizytownik pomieści jednorazowo ok. 11 standardowych wizytówek.
Troika – niebanalne akcesoria pod znakiem niemieckiej jakości.

Marka

Troika! to niemiecka marka znana na całym świecie ze swych innowacyjnych, niebanalnych i przy tym szalenie eleganckich akcesoriów, które doskonale nadają się na prezent. Perfekcyjne wykonanie każdego najmniejszego drobiazgu sprawia, że zarówno osoba obdarowywana, jak i ta, która daje prezent mogą się czuć naprawdę wyjątkowo. Wysokiej jakości akcesoria biznesowe, dekoracyjne i podróżne, żywe kolory w otoczeniu stali szlachetnej i chromu, proste pomysły podane w pięknej oprawie, unikatowe wzornictwo i to coś, co sprawia, że produkty Troiki po prostu chce się mieć!

Projektant

Anne Rieck to kobieta, dla której projekt jest wyrazem stylu życia. Jej produkty są proste i funkcjonalne, a przy tym wyjątkowo eleganckie. Szczególną uwagę zwraca na najdrobniejsze detale. Zdobyła szereg branżowych nagród, a także uznanie klientów, którzy docenili jej podejście do projektowania. Stworzone przez nią zabawne, kolorowe i niezwykle pomysłowe breloczki, sprawiają, że klucze nabierają indywidualnego charakteru. Anne Rieck pracowała dla takich marek jak Rader, Design-House i Troika. Założyła również własną firmę projektową pod nazwą Anne Rieck ProductDesign w Aachen w Niemczech. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię