Wkład do zlewu Joseph Joseph, szary

85037 Joseph Joseph Joseph Joseph
99.00 PLN
99,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85037
Wymiary
28,5 x 28,5 x 1,5 cm
minimalny wymiar zlewu 31 x 31 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Pomysłowy, szary wkład do zlewu przypominający mozaikę z klocków od marki Joseph Joseph. Jego zadaniem jest ochrona zarówno samego zlewu przed porysowaniem, jak i delikatnych naczyń przed obtłuczeniem. Miękka gumowa mata jest idealnym amortyzatorem, zaś niewielkie podwyższenie pozwala wodzie swobodnie przepływać pod spodem kratki.
Dwuczęściowy wkład pozwala na dopasowanie do każdego rodzaju zlewu, niezależnie od umiejscowienia korka. Obie części łatwo łączą się, tworząc jednolitą powierzchnię, zaś silikonowe nóżki stanowią ochronę przed ślizganiem i utrzymują wkład w jednej pozycji.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię