Wkład do zlewu Umbra Lettera, przezroczysty

330481-165 Umbra Umbra
31.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
330481-165
Wymiary
30,5 x 27,9 x 0,3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Pomysłowy i bardzo wygodny w codziennym używaniu, przezroczysty wkład do zlewu Umbra Lettera, którego powierzchnia chroni zlewozmywak przed obiciami, porysowaniem i uszkodzeniami jakie mogą powstawać w czasie wkładania do środka naczyń i garnków. Wkład można swobodnie przycinać do odpowiednich rozmiarów. Całość została wykonana z tworzywa, które wygląda tak, jakby było uformowane z połączonych ze sobą liter i kształtów.
Produkty marki Umbra wyróżniają się nieszablonowymi rozwiązaniami i formą, którą dla Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci.'

Marka

Umbra to zdecydowany lider w projektowaniu dekoracji i akcesoriów ozdobnych dla domu. Markę wyróżniają nieszablonowe produkty o designerskim wykonaniu i czysto praktycznych funkcjach, które doskonale sprawdzają się w domu. Dekoracje UMBRA zdobyły uznanie na całym świecie, są dziś sprzedawane w ponad 75 krajach i zachwycają się nimi znani celebryci (np. Oprah Winfrey). Zespół Umbra tworzą rozpoznawalni na całym świecie projektanci, którzy nieustannie dbają o wprowadzanie na rynek nowości budzących zachwyt: opartych o innowacyjne pomysły.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię