Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wkład wysoki do gotowania na parze w brytfannie Silit Ecompact

Wkład wysoki do gotowania na parze w brytfannie Silit Ecompact
Wkład wysoki do gotowania na parze w brytfannie Silit Ecompact
x zamknij

Wkład wysoki do gotowania na parze w brytfannie Silit Ecompact

silit
Silit Ecompact
349.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 3-5 dni roboczych / Jest w magazynie
Stal szlachetna 18/10
21.3625.7608
 
Zapasowy wysoki wkład do gotowania na parze – pasuje do wszystkich brytfann z serii Silit Ecompact®. Został wyposażony w dwa separatory, dzięki którym można rozdzielać różne rodzaje pożywienia. Takie rozwiązanie jest bardzo praktyczne i energooszczędne, ponieważ umożliwia gotowanie oraz podgrzewanie wielu różnych składników jednocześnie. Dzięki temu, że wkład jest głęboki, można przygotować pełnowartościowy posiłek dla całej rodziny.

Wkład można myć w zmywarce i używać w piekarniku (do 250°C). Stal szlachetna 18/10 jest bez smaku, wolna od rdzy i kwasoodporna. Produkt został opracowany w Niemczech.

Niemiecka marka Silit znana jest ze wszechstronnej gamy produktów, które charakteryzują się niezawodnością, najwyższą jakością oraz starannym wykończeniem. Od ponad 100 lat Silit sprawia, że gotowanie, jedzenie oraz picie jest niezapomnianym doświadczeniem, przy jednoczesnym zachowaniu profesjonalnych standardów oraz postępującej technologii produkcyjnej.

Podobne przedmioty znajdziesz w działach

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.