Wkładki do nadziewania muffinów Nordic Ware 12 el.

05902 Nordic Ware Nordic Ware
64.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
05902
Wymiary
Ø : 5,5 cm
wysokość: 2 cm.
Materiały
Celuloza.
Ograniczenia
Gwarancja
2 lata

Opis produktu

Chcesz przygotować pyszne muffiny z niespodzianką? Dwunastoelementowy zestaw z kolekcji Nordic Ware to prosty sposób na szybkie nadziewanie babeczek. Wkładkę należy umieścić pod papilotkami – tak, aby ostry czubek przebijał się przez sam środek papierowych osłonek. Na wierzchołek wystarczy nabić niespodziankę, która ma znaleźć się w środku ciastka – kawałek czekolady, owoc albo słodki cukierek. Po upieczeniu muffinek należy delikatnie usunąć wkładkę i... babeczki z nadzieniem są gotowe do zaserwowania na stole!
Wkładkę umiejscowić na dnie otworu w formie do muffinów. Na wierzchołek nabić niespodziankę, jaka ma znaleźć się w ciastku. Należy uważać na ostre krawędzie wkładek. Wyprodukowane w USA

Marka

Marka Nordic Ware jest absolutną ikoną wśród amerykańskich firm produkujących formy do pieczenia. Doskonała jakość tych form, estetyczne wzornictwo i niesamowite pomysły pozwalają przygotować w nich pełne humoru, elegancji i często zaskakujących kształtów ciasta, ciasteczka i cukiernicze słodkości. Nordic Ware tworzy także niepowtarzalne garnki, patelnie oraz naczynia, które ułatwiają pieczenie i grillowanie. Bajkowa kuchnia marzeń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię