Worek Reisenthel Mysac kids abc friends, pink

RIC3066 Reisenthel Reisenthel
39.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
RIC3066
Wymiary
30 x 34 cm
Materiały
Poliester

Opis produktu

Worek Reisenthel Mysac kids abc friends, pink to produkt o pojemności 5 litrów. Z uwagi na różowy kolor ozdobiony rusynkami zwierząt świetnie sprawdzi się dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Worek Reisenthel Mysac kids abc friends, pink ma w środku wszyte specjalne miejsce na wpisanie imienia jego właściciela, co ułatwia znalezienie w razie zgubienia.
Worek Reisenthel Mysac kids abc friends, pink został przygotowany z tkaniny poliestrowej. Jest ona odporna na działanie wody. Wygodny ściągacz w górnej części zapobiega wypadaniu ze środka rzeczy. Dodatkowo sznurki mogą pełnić funkcję ramiączek jak w plecaku.
Dzięki rozmiarowi i budowie worek Reisenthel Mysac kids abc friends, pink sprawdzi się do noszenia obuwia na zmianę. Dziecko może też zmieścić do niego ulubione zabawki czy przekąski i napój na kilkugodzinną wycieczkę.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię