Worki na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Titan 20 l, 20 szt.

30028 Joseph Joseph Joseph Joseph
59.00 PLN
59,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
30028
Wymiary
Pojemność 20 l
Materiały
Tworzywo sztuczne w 100% biodegradowalne

Opis produktu

Worki na śmieci Joseph Joseph Intelligent Waste Titan przeznaczone są do kosza Tytan, ale mogą być używane również do innych koszy z kolekcji Intelligent Waste.
Worki o pojemności 20 L można sprawnie zawiązać, co zapewnia łatwe przenoszenie. Wykonane są z solidnego tworzywa, dzięki czemu są trwałe i bardziej odporne na rozdarcia.

W zestawie znajduję się 20 sztuk.

Uwaga! Plastikowe torby mogą być niebezpieczne dla niemowląt i dzieci – występuje ryzyko uduszenia. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Najważniejsze cechy worków:

  • pojemność 20 L
  • Pasują do koszy Titan
  • wyposażone w sznurek do łatwego zawiązywania
  • 20 sztuk
  • materiał tworzywo sztuczne
  • kolor czarny

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię