Wózek na kółkach Serax James, 170 cm, czarny

B7220037 Serax Serax
4810.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7220037
Wymiary
Wysokość 170 cm
Długość 100 cm
Szerokość 35 cm
Materiały
Metal, drewno

Opis produktu

Wózek na kółkach Serax James 170 cm, czarny pozwoli ci łatwo i wygodnie przenosić delikatne przedmioty takie butelki czy talerze. Rozwiązanie w sam raz do kawiarni lub restauracji.

Prosta metalowa konstrukcja i półki z prawdziwego drewna czynią ten mebel równie funkcjonalnym, co estetycznym. Wózek o wysokości 170 cm ma cztery otwarte półki, każda o długości 100 cm i szerokości 35 cm. Duże i solidne kółka pozwalają na wygodne przesuwanie wózka i zapewniają dużą stabilność nawet przy całkowitym załadowaniu.

James to wyposażenie, które z pewnością przyda się w niejednej kawiarni czy barze. Pojemnego wózka można użyć na przykład do zbierania naczyń i sztućców ze stołu albo do transportu pół produktów z chłodni czy magazynu. Do krawędzi półek można dodatkowo przyczepić haczyki lub klipsy i zawiesić na nich na przykład ręcznik czy szmatkę do wycierania.

Zastosowanie w profesjonalnej gastronomii to nie jedyne, do czego można użyć mebla James. Jego prosta i uniwersalna forma sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go jako ruchomego regału.

Za projekt odpowiada związana od lat z marką Serax projektantka Marie Michielssen.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonane z metalu i drewna
  • kolor czarny
  • wysokość 170 cm
  • długość 100 cm
  • szerokość 35 cm

Marka

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię