Wózek na kółkach Serax Trolley James, 80 cm, czarny

B7220041 Serax Serax
2740.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
B7220041
Wymiary
Wysokość 80 cm
Szerokość 38 cm
Długość 70 cm
Materiały
Metal, drewno

Opis produktu

Wózek na kółkach Serax Trolley James 80 cm, czarny to mały pomocnik w dużych sprawach.

Prosta metalowa konstrukcja i półki z prawdziwego drewna czynią ten mebel równie funkcjonalnym, co estetycznym. Wózek o wysokości 80 cm ma 2 otwarte półki, każda o długości 70 cm i szerokości 38 cm. Duże i solidne kółka pozwalają na wygodne przesuwanie wózka i zapewniają dużą stabilność nawet przy całkowitym załadowaniu.

Trolley James to wyposażenie, które z pewnością przyda się w niejednej kawiarni czy barze. Małego wózka można użyć na przykład do zbierania naczyń i sztućców ze stołu albo do transportu pół produktów z chłodni czy magazynu.

Zastosowanie w profesjonalnej gastronomii to nie jedyne, do czego można użyć mebla James. Jego prosta i uniwersalna forma sprawia, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać go jako ruchomego regału. Można na nim umieścić ulubione rośliny i zmieniać jego położenie względem pory dnia i ilości światła.

Za projekt odpowiada związana od lat z marką Serax projektantka Marie Michielssen.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonane z metalu i drewna
  • kolor czarny
  • wysokość 80 cm
  • długość 70 cm
  • szerokość 38 cm

Marka

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię