Wózek na zakupy Reisenthel Carrycruiser iso 40 l, red

ROJ3004 Reisenthel Reisenthel
849.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROJ3004
Wymiary
42 x 47,5 x 32 cm
pojemność 40 l
Materiały
Poliester

Opis produktu

Duży, niezwykle pojemny wózek na zakupy – z masywnymi kółkami z tyłu, i nóżkami zapobiegającymi zabrudzeniu się jego podłoża, z przodu. Specjalna teleskopowa rączka pozwala dostosować długość uchwytu do potrzeby osoby ciągnącej wózek. Całość świetnie sprawdzi się w czasie większych zakupów.
Część zewnętrzna została wykonana z odpornego na rozdarcia poliestru, a odpowiednie gabaryty wózka i wypukła klapa umożliwiają wkładanie do niego przedmiotów o wysokości nawet 47 cm. Wewnątrz znajduje się duża kieszeń do swobodnego układania produktów, a ścianki obite są materiałem, który wydłuża utrzymywanie w środku stabilnej temperatury. Dodatkowo w środku znajduje się też kieszonka na zamek błyskawiczny (np. na portfel czy dokumenty), oraz mała kieszonka na telefon komórkowy. Poza rączką teleskopową, wózek posiada również długi uchwyt, który pozwala go łatwo przenosić w dłoni.
Kolor: Czerwony.
Produkty niemieckiej marki Reisenthel to przede wszystkim wysoka jakość wykonania i doskonały design, który świetnie wpisuje się w ponadczasowe trendy. Wielokrotnie nagradzane: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011.
Akcesoria pod hasłem: Keep it easy!

Kolekcja: Reisenthel Shopping

Zobacz kolekcję

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię