Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, florist indigo

ROE4094 Reisenthel Reisenthel
779.00 PLN
779,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROE4094
Wymiary

wymiary: 43 x 53 x 21 cm

pojemność: 43 l

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, aluminium

Opis produktu

Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, florist indigo został przygotowany z poliestru (część elementów jest aluminiowa). To tworzywo sztuczne, które jest naprawdę wytrzymałe – dzięki temu nawet intensywne użytkowanie wózka nie odbędzie się ze szkodą dla jego wyglądu! Sam poliester jest też łatwy do utrzymania w czystości, dzięki czemu nawet pobrudzenie środka zakupionymi produktami nie będzie problemem!

Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, florist indigo ma nienaganny i „lekki” design, który zrywa z klasycznym wizerunkiem produktów tego typu. Miłośnikom nietypowej stylistyki z pewnością spodoba się kwiatowy, dość krzykliwy wzór nadruku.

Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, florist indygo ma wygodny teleskopowy uchwyt, który pozwala na bezproblemowe przewożenie nawet dużych zakupów (sam wózek oferuje aż 40 l pojemności).

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię