Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, twist berry

ROE3085 Reisenthel Reisenthel
779.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ROE3085
Wymiary

wymiary: 43 x 53 x 21 cm

pojemność: 43 l

Materiały

materiał: poliester z recyklingu, aluminium

Opis produktu

Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, twist berry to świetny produkt, jeśli często robisz zakupy, ale nie masz samochodu do ich przewiezienia. Funkcjonalny wózek umożliwi Ci łatwe i szybkie zapakowanie sprawunków, a później wygodne przewiezienie ich do domu czy mieszkania, bez konieczności niesienia ciężkich i niewygodnych toreb czy reklamówek!

Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, twist berry wykonano przede wszystkim z poliestru. To trwały materiał, który jest odporny na ścieranie, a jego wyczyszczenie zajmie Ci dosłownie chwilę. Nie martw się o stan torby, jeśli zakupione produkty pobrudzą wnętrze, porządki zajmą Ci kilka minut!

Wózek Reisenthel Carrycruiser frame, twist berry ma wygodny teleskopowy uchwyt, sam wózek możesz także przenosić na ramieniu po złożeniu uchwytu i wyciągnięciu wygodnego paska.

Marka

Niemiecka marka Reisenthel to ponad 40 lat doświadczenia w produkcji niezwykle kolorowych i funkcjonalnych toreb, koszyków, kosmetyczek i pojemników do przechowywania domowych drobiazgów. Wysoka jakość i wytrzymałość produktów Reisenthel sprawia, że można z nich korzystać przez wiele lat ciesząc oko ich ponadczasowym designem. Wielokrotnie nagradzana: m.in. nagrodami German Design Award 2008 i 2006, Good Design 2011, reddot design award 2007 oraz 2011 i wieloma innymi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię