Wózek Skagerak Fuori Hunter Green

1560507 Skagerak Skagerak
3214.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1560507
Wymiary
Szerokość: 75 cm
Głębokość: 48 cm
Wysokość: 76 cm
Materiały
Drewno tekowe, aluminium

Opis produktu

Wózek Skagerak Fuori Hunter Green to funkcjonalny mebel, który dodatkowo dobrze się prezentuje.

Wózek wykonany jest z aluminium malowanego proszkowo na odcień zielonego oraz z drewna tekowego, które z czasem patynuje i zmienia barwę na piękny srebrnoszary.

Użyte materiały sprawiają, że wózek Skagerak Fuori wygląda lekko, a jednocześnie jest bardzo odporny na warunki atmosferyczne.

Drewno tekowe w razie potrzeby należy czyścić odpowiednim środkiem do czyszczenia drewna i miękką szczotką z włosia, a następnie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. Natomiast elementy wykonane z aluminium wystarczy przemyć wodą z mydłem i wytrzeć do sucha miękką szmatką.

Wózek Skagerak Fuori może być używany przez cały rok, niezależnie od pogody. Jednak w czasie zimy zalecamy przechowywać go w nieogrzewanym pomieszczeniu, na przykład w garażu lub w piwnicy.

W kolekcji dostępne są wózki o aluminiowych elementach w 2 kolorach - Hunter Green oraz Silver White.

Marka

Marka Skagerak to wysokiej jakości meble, akcesoria kuchenne i łazienkowe, które od 1976 roku podbijają światowe rynki perfekcją wykonania, naturalnym designem i niepowtarzalnym, duńskim stylem. Wykonane z najlepszych gatunków drewna: dąb, teak, akacja, wenge – zachwycają ekologicznymi inspiracjami, formą i doskonale współgrają z potrzebą łączenia nowoczesności z klimatyczną nutą aranżacji wnętrz. Skagerak to po prostu piękne, oryginalne wzornictwo i to „coś”, co sprawia że dom z produktami tej firmy wygląda absolutnie wyjątkowo. Design dla pokoleń!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię