Wycieraczka kokosowa Ta-Da! Design Carpe Diem

8012 Ta-Da! Design Ta-Da! Design
39.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
8012
Wymiary
74 x 44 x 2,2 cm
waga 2 kg
Materiały
100% włókna kokosowego, rękodzieło

Opis produktu

100% ekologiczna, naturalna wycieraczka z włókna kokosowego, która będzie pasować pod drzwi Twojego domu! Zwłaszcza jeśli żyjesz w zgodzie z jej przesłaniem.
Niech horacjańska sentencja zapowie co dzieje się za tymi drzwiami: „Chwytaj dzień, bo przecież nikt się nie dowie, jaką nam przyszłość zgotują bogowie..” więc przekładając to na wiersz współczesny: „Kochaj tak, jakby cię nigdy nikt nie zranił, a tańcz tak, jakby nikt nie patrzył. Śmiej się tak, jak tylko dzieci śmieją się. Żyj tak jakby tu było niebo!”

By uniknąć blaknięcia kolorów unikać bezpośredniego działania słońca. Gubienie włókien jest naturalną właściwością produktu. Czyścić odkurzaczem.

Marka

Ta-Da! Design to kompletnie zakręcone projekty, które urzekają wzorem, fakturą, ręcznym wykonaniem i przede wszystkim intensywnością kolorów. Tego nie da się przegapić! Stuprocentowe włókno kokosowe sprawia, że wycieraczki Ta-Da! Design cieszą się uznaniem użytkowników na całym świecie: mogą wchłonąć olbrzymią ilość wody, są bardzo odporne na pleśnienie i nie ważą zbyt wiele. Wymowne motywy dekoracyjne, jakie proponuje Ta-Da! Design spodobają się całej rodzinie: są zdecydowane, kolorowe i niosą za sobą oczywistą, lub ukrytą myśl przewodnią dla gości.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię