Wyciskacz do cytrusów A di Alessi Mandarin biały

ASG31 I A di Alessi A di Alessi
150.00 PLN
150,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG31 I
Wymiary
Wysokość 21 cm
Ø 17 cm
pojemność 0,6 l
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Biały wyciskacz do cytrusów A di Alessi Mandarin – w iście mandaryńskim wydaniu! Na charakterystyczną spiczastą czapeczkę, kojarzącą się z motywami azjatyckimi nasuwa się cytrusa (np. pomarańczę czy cytrynę), a wyciskany z niego sok spływa pod czapkę (miejsce w głowie ludzika). Czapeczka jest jednocześnie ochroną dla soku - kurz się nie przeciśnie!
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię