Wyciskacz do cytrusów A di Alessi Mandarin pomarańczowy

ASG31 O A di Alessi A di Alessi
143.65 PLN

Special Price 143,65 zł

Normalna cena: 169,00 zł

Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: natychmiast. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ASG31 O
Wymiary
Wysokość 21 cm
Ø 17 cm
pojemność 0,6 l
Materiały
Żywica termoplastyczna

Opis produktu

Pomarańczowy wyciskacz do cytrusów A di Alessi Mandarin – w iście mandaryńskim wydaniu! Na charakterystyczną spiczastą czapeczkę kojarzącą się z motywami azjatyckimi nasuwa się cytrusa (np. pomarańczę czy cytrynę), a wyciskany z niego sok spływa pod czapkę (miejsce w głowie ludzika). Czapeczka jest jednocześnie ochroną dla soku - kurz się nie przeciśnie!
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Stefano Giovannoni to włoski architekt i projektant przemysłowy, który specjalizuje się w wyrobach z tworzyw sztucznych. Jego prace są bardzo różnorodne – projektuje wnętrza, meble, dodatki do domu, przedmioty codziennego użytku, a także sprzęty i urządzenia. Dzięki swoim wszechstronnym umiejętnościom potrafi stworzyć rozmaitą gamę przedmiotów. Dla marki Alessi zaprojektował zabawne i kolorowe akcesoria kuchenne ze zwierzęcym motywem oraz eleganckie i luksusowe naczynia ze stali. Giovannoni potrafi wyczuć nastroje społeczne, dlatego jego przedmioty zaspokajają gusta nawet najbardziej wymagających klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię