Wyciskacz do cytryn Raeder When life gives you

C15135 Raeder Raeder
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
C15135
Wymiary
Ø 13,5 cm
Wysokość 6 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Wyciskacz do cytryn Raeder When life gives you pomoże utrzymać Twoje ciało w świetnej kondycji, dzięki łatwemu i szybkiemu wyciskaniu soku z cytryny do krystalicznej, zdrowej wody.

Ten produkt wykonany został z klasycznej, białej porcelany częściowo szkliwionej. Ostro zakończony wyciskacz umieszczony został na praktycznym talerzyku z podwyższonym brzegiem, na który ścieka sok z cytrusa. Następnie sok łatwo możesz umieścić w wodzie, herbacie lub drinku bez obaw o rozlanie chociażby kropli płynu na blacie stołu dzięki praktycznemu dzióbkowi.

Brzeg talerzyka ozdobiono tłoczonym napisem When life gives you oznaczającym "kiedy życie daje Ci..." pożywny i zdrowy sok pełen witaminy C!

Cechy produktu:

  • wyciskacz do cytrusów o średnicy 13,5 cm i wysokości 6,5 cm,
  • ostro zakończony wyciskacz umieszczone na okrągłym talerzyku z podwyższonym brzegiem,
  • talerzyk z dzióbkiem ułatwiającym przelanie soku do szklanki lub naczynia,
  • wykonany z białej, klasycznej porcelany częściowo szkliwionej,
  • ozdobiony subtelnym napisem na boku "When life gives you...".

Marka

Raeder to niemiecka marka, założona w 1968 roku przez Hartmunda Raedera. Początki marki to ręczna produkcja przedmiotów codzinnego użytku w limitowanej edycji, która spotkała się z pozytywnym odbiorem. Raeder stał się liderem akcesoriów domowych i upominkowych. Zespół projektowy marki tworzy obecnie grupa 6 projektantów i grafików, którzy zajmują się produktami od pierwszego pomysłu do opakowania i innych elementów promocji.

Celem marki jest inspirowanie i dzielenie się radością. Produkty wytwarzane tradycyjnymi technikami, w lokalnych fabrykach z regionalnych materiałów są s przedawane na całym świecie. Porcelanowe zastawy i oryginalne formy akcesoriów domowych wprowadzają harmonijmą atmosferę.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię