Wyciskacz do czosnku Joseph Joseph Easy Press, zielony

20067 Joseph Joseph Joseph Joseph
109.00 PLN
109,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20067
Wymiary
Długość 19,3 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Dwuczęściowy wyciskacz o wyjątkowym wzornictwie i funkcjonalności.
Prostocie nowoczesnej linii wyciskacza towarzyszy - jak we wszystkich projektach Joseph Joseph - myśl o komforcie użytkowania.
Narzędzie wykonuje przypisane mu zadania czyściej niż tradycyjne wyciskacze. Wyposażony, jak inne tego typu, w koszyk na ząbki czosnku i płaski tłok, wyciskacz rozkłada się na dwie części. Dzięki temu można łatwo zgarnąć wyciśnięty czosnek do potrawy, dokładnie usunąć resztki i umyć oba elementy.
Można myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię