Wyciskacz do czosnku Joseph Joseph Rocker, zielony

20062 Joseph Joseph Joseph Joseph
85.00 PLN
85,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20062
Wymiary
18,5 x 4 x 3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, metal
Zastosowanie

Opis produktu

Plastikowy wyciskacz do czosnku Joseph Joseph Rocker w kolorze zielonym. Elegancki, wygodny i łatwy w użyciu. Lekki nacisk i kołyszący (rocking) ruch wyciskacza umożliwia szybkie i łatwe rozgniatanie. Czosnek, przeciśnięty przez zaostrzone brzegi metalowego sitka, pozostanie na zaokrąglonej powierzchni wyciskacza, skąd za pomocą łyżeczki lub noża można go wygodnie wrzucić do naczynia z przygotowywaną potrawą. Mycie - pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
Mateusz 24.07.2018
Zdecydowanie lepszy od jakiejkolwiek wyciskarki. Miażdży czosnek idealnie. Polecam tym bardziej, że to o wiele tańsza alternatywa praski do czosnku.