Wyciskacz do czosnku z plastrownikiem Jamie Oliver

JB6300 Jamie Oliver Jamie Oliver
150.00 PLN
150,00 zł
Dostawa od 10,00 zł
Wysyłka: do 2 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
JB6300
Wymiary
Długość 19 cm
Materiały
Metal
Zastosowanie

Opis produktu

Pogromca czosnku! Oryginalny wyciskacz i krajalnica do czosnku w jednym. Urządzenie posiada 2 osobne otwory, w które wkłada się ząbki czosnku, a po ściśnięciu metalowych uchwytów z jednego otworu wychodzi czosnek wyciśnięty, a z drugiego pokrojony. Proste i wygodne.
Można myć w zmywarce.
Produkty Jamie Oliver sygnowane są nazwiskiem bestsellerowej postaci brytyjskiej kuchni, co sprawia, że są gwarancją najlepszej jakości akcesoriów kuchennych. Ekologiczne klimaty, świeżość pomysłów i radość z przygotowywania i podawania jedzenia!

Marka

Produkty sygnowane nazwiskiem - marką Jamie Oliver to gwarancja najlepszej funkcjonalności akcesoriów kuchennych! Sam Jamie Oliver to absolutnie wyjątkowa postać brytyjskiej sztuki kulinarnej, która podbija świat doskonałymi przepisami, restrykcyjną filozofią zdrowego jedzenia o najlepszym pochodzeniu i milionami pomysłów na to, co można zmienić w kuchni, by stała się prawdziwym sercem domu. Trendy ekologiczne, świeżość pomysłów i radość z przygotowywania i podawania jedzenia - to kwintesencja marki Jamie Oliver.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię