Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wyciskacz do pomarańczy Chef'n

Wyciskacz do pomarańczy Chef'n
Wyciskacz do pomarańczy Chef'n Wyciskacz do pomarańczy Chef'n Wyciskacz do pomarańczy Chef'n
x zamknij

Wyciskacz do pomarańczy Chef'n

Chefn
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie.
Został wycofany.
Długość 38 cm
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna
CH-102-408-008
 
Pyszny sok z pomarańczy w kilka sekund? Czemu nie! Ten praktyczny wyciskacz do pomarańczy pozwoli w krótkim czasie uzyskać 100% sok – wystarczy włożyć do środka przekrojoną pomarańczę (częścią owocową – nie skórką, do dołu), mocno ścisnąć obiema rękami uchwyty wyciskacza a sok zacznie wyciekać otworem od spodu urządzenia. Oczywiście, by sok nie ściekał na stół czy podłogę – należy podstawić szklankę! Miąższ i pestki zostają na dnie gadżetu.
Z pomocą wyciskacza można też wycisnąć cytrynę czy limonkę.
Wyciska nawet 20% więcej soku niż inne ręczne wyciskarki, posiada dwubiegunowy – bardzo efektywny mechanizm wyciskania, rączki z systemem ułatwiającym ściskanie i można go myć w zmywarce!
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.