Wyciskarka Ariete Spremi metal

407/00 Ariete Ariete
156.00 PLN
156,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
407/00
Wymiary
Pojemność 600 ml
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Profesjonalna, kompaktowa wyciskarka do cytrusów – w obudowie z wysokiej jakości stali szlachetnej.
Włożoną do środka połówka cytrusa należy przykryć górną pokrywą, uruchomić wyciskarkę i w kilka chwil cytrus jest wyciśnięty! Sok spływa dzióbkiem urządzenia prosto do podstawionej miseczki czy filiżanki.
W komplecie znajduje się nasadka do małych i dużych cytrusów, pojemnik na resztki, dziubek niekapek i pokrywka.
Skuteczne wyciskanie gwarantują obustronne obroty i optymalna moc 60 W.
Wybitni projektanci toskańskiej marki Ariete od ponad 50-ciu lat tworzą sprzęt i akcesoria AGD, które ułatwiają pracę w kuchni i sprawiają, że jest ona czystą przyjemnością. Elegancja i estetyka w połączeniu z intuicyjną obsługą!

Marka

Ariete to marka powstała w jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi - w Toskanii. Od ponad pięćdziesięciu lat wybitni projektanci Ariete tworzą sprzęt AGD o niecodziennych kształtach i kolorach. W swojej ofercie Ariete posiada elegancką kolekcję w kolorze czerwieni, linię dla dzieci z wizerunkami bohaterów Disneya oraz szereg funkcjonalnych urządzeń do kuchni: gofrownic, tosterów, blenderów, ekspresów do kawy. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, by połączyć najnowocześniejszą technologię, eleganckie wzornictwo z naturalnymi potrzebami konsumenta. Motto Ariete: wyszukana estetyka + intuicyjna obsługa = dużo radości na co dzień. Tak przydatnych w kuchni przedmiotów nie mogło zabraknąć w ofercie sklepu Czerwona Maszyna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię