Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wyciskarka do cytrusów Alessi Juicy Salif

Wyciskarka do cytrusów Alessi Juicy Salif
Wyciskarka do cytrusów Alessi Juicy Salif Wyciskarka do cytrusów Alessi Juicy Salif
x zamknij

Wyciskarka do cytrusów Alessi Juicy Salif

alessi
267.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Czerwony Papier + 8.00 zł
Wysokość 29 cm
Ø 14 cm
Aluminium
alessi-PSJS
 
Kultowy wyciskacz do cytrusów zaprojektowany przez jednego z najzdolniejszych współczesnych projektantów, Philippe Starcka. Nazywany ikoną designu, kochany i nienawidzony – kontrowersyjny wyciskacz rozsławił markę Alessi i stał się jej najbardziej rozpoznawalnym produktem. Powstał pod koniec lat 80. wskutek genialnego olśnienia, którego doznał Starck na widok serwowanych w restauracji owoców morza. Mimo, że Starck pracował wówczas nad zamówioną przez Alessi stalową tacą, marka podzieliła entuzjazm projektanta i postanowiła urzeczywistnić jego odważny pomysł. Słusznie, bo wyciskacz – narysowany na brudnej serwetce podczas wizyty w restauracji – szybko stał się światowym bestsellerem!

Juicy Salif może budzić wiele skojarzeń, od monstrualnego, trójnogiego pająka, przez kałamarnicę, po przybysza z kosmosu. Intrygujący kształt wyciskacza sprawia, że nie sposób przejść obok niego obojętnie. Efektowny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością – na szczyt wyciskacza nakładamy przekrojony owoc, przekręcamy, a sok ścieka po zwężających się ku dołowi ściankach, wprost do podstawionej szklanki. Nóżki wyciskacza są lekko spłaszczone, dlatego nie ma obaw, że przy mocniejszym nacisku wbije się w stół.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.