Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Wygaszacz do świeczek Black + Blum Loop

Wygaszacz do świeczek Black + Blum Loop
Wygaszacz do świeczek Black + Blum Loop Wygaszacz do świeczek Black + Blum Loop Wygaszacz do świeczek Black + Blum Loop
x zamknij

Wygaszacz do świeczek Black + Blum Loop

black_+_blum
59.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
3,2 x 19,5 x 11,5 cm
Stal szlachetna
CS001
 
Wygaszacz do świec z kolekcji Loop o wyraźnie rzeźbiarskiej formie. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz pięknym, przemyślanym wzornictwem. Całość została wykonana z chromowanej stali szlachetnej. Składa się ze stożkowej nakładki oraz smukłego, spiralnego uchwytu. Przedmiot pozwala szybko i bezpiecznie zgasić płomień świecy – bez poparzeń oraz rozbryzgów z wosku. Wygaszacz może pełnić również funkcję dekoracyjną – będzie pięknie wyglądał na szafce oraz komodzie, zwłaszcza w towarzystwie świeczników z kolekcji Loop.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.