Wyrównywacz OXO Good Grips POP2

11235600MLNYK OXO OXO
19.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
11235600MLNYK
Wymiary
11,5 x 6 cm
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Wyrównywacz OXO Good Grips POP2 to praktyczny gadżet, który pomoże Ci w odmierzeniu odpowiedniej ilości składników. Może również służyć jako skrobak, np. do oczyszczania stolnicy z resztek mąki. Akcesorium można przytwierdzić do pokrywek pojemników kuchennych OXO Good Grips POP2 typu A i B, by mieć go zawsze pod ręką. Łopatkę wykonano z tworzywa sztucznego, wolnego od BPA, który nie wchodzi w reakcje z żywnością i nie zmienia jej smaku.
Seria produktów Oxo Good Grips powstała w 1990 roku z myślą o konsumentach mających wyjątkowe potrzeby. Celem projektantów jest poprawa funkcjonalności przedmiotów codziennego użytku oraz umilenie czasu, który poświęcamy na domowe obowiązki. Artykuły dopasowane są zarówno dla osób praworęcznych i leworęcznych, najstarszych i najmłodszych, kobiet i mężczyzn.

Marka

Produkty amerykańskiej marki OXO to kwintesencja funkcjonalności. Stworzone po to, aby życie stało się łatwiejsze i przyjemniejsze. Projektowane zgodnie z filozofią projektowania uniwersalnego, co znaczy, że twórcy niemalże stają na głowie aby wszystkie przyrządy były odpowiednie dla jak największej grupy konsumentów- ludzi w każdym wieku, z różnymi potrzebami. Od 25 lat OXO zgromadziło 150 międzynarodowych nagród za design, opakowania oraz wizerunek firmy. Obecnie dostępne jest ponad 850 produktów z różnych kategorii, które umilą codzienne czynności.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię