Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna

Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna
Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna
x zamknij

Zabawka i dekoracja Normann Copenhagen Ducky, czarna

Normann Copenhagen
479.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość: 23 cm
długość: 19 cm
szerokość: 11 cm
Drewno dębowe
norm-100149
 
Kaczka na kółkach Ducky może pełnić rolę dekoracji albo uroczej, dziecięcej zabawki. Ta piękna figurka przypomina o czasach beztroskiego dzieciństwa i jest wyraźnym nawiązaniem do tradycyjnych, drewnianych zabawek dla dzieci. Została wykonana z drewna dębowego i wyposażona w cztery kółka. Uproszczona, pozbawiona szczegółów konstrukcja będzie prezentowała się nowocześnie i elegancko na półkach, konsolach oraz szafkach.

Należy czyścić wilgotną ściereczką. Koła są zamontowane na metalowym drążku i posiadają czarny, gumowy pierścień dla lepszej przyczepności.

Inne z kolekcji Normann Copenhagen Ducky

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.