Zabawka laptop Bloomingville Mini, Elena

56503772 Bloomingville Bloomingville
184.00 PLN
184,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
56503772
Wymiary
17 cm x 2,5 cm x 24 cm
Materiały
sklejka

Opis produktu

Zabawka laptop Bloomingville Mini, Elena to zabawka, bez której tak naprawdę trudno się dziś obyć. Niepozorne drewniane pudełko kryje w sobie… laptopa! Oczywiście tego prawdziwego, elektronicznego i plastikowo-metalowego, przypomina ona tylko wyglądem.

Zabawka laptop Bloomingville konstrukcyjnie niczym nie różni się od prawdziwego laptopa. Do dyspozycji Twojego dziecka jest klawiatura oraz ekran – w tym przypadku to tablica, po której Twoja pociecha może rysować lub pisać kredą. To okazja do wielu wspaniałych i pobudzających wyobraźnię zabaw!

Jeśli chcesz przyzwyczajać swoje dziecko do korzystania z laptopa, zabawka laptop Bloomingville Mini, Elena to świetny wybór. Została wykonana z drewna, a zawiasy: z metalu. Dzięki temu nie musisz się martwić, że dziecko uszkodzi dość drogi elektroniczny sprzęt. Ten drewniany może spaść ze stołu – i nic mu się nie stanie.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię