Zakładka do książki Philippi Angelo

193292 Philippi Philippi
79.00 PLN
79,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
193292
Wymiary
Długość: 14 cm
Materiały
Nikiel polerowany, stal szlachetna polerowana

Opis produktu

Oryginalna zakładka do książki: długa, cienka blaszka z polerowanej stali szlachetnej i zabawny aniołek z niklu na szczycie. Zakładka nie niszczy kartek książki, jest bardzo wyrazista i trudno ją gdziekolwiek zapodziać.
Propozycje Philippi to przede wszystkim elegancki design niepowtarzalnych gadżetów. Z klasą!

Marka

Marka Philippi słynie z eleganckiego designu. W jej zróżnicowanej ofercie znajdują się zmysłowe wazony, funkcjonalne breloczki czy inspirująco zaprojektowane albumy i ramki na fotografie. Osobne kolekcje Philippi przeznaczone są dla miłośników dobrego stylu w podróży i w biznesie. Ze skóry, kryształu i stali szlachetnej projektanci Philippi tworzą niepowtarzalny styl wizytowników, zegarów, świeczników i portmonetek. Philippi to klasa dla domu i biura.

Projektant

Eberhard Woike - projektant, który od dzieciństwa uwielbiał tworzyć różne rzeczy. Dotąd nie wyobraża sobie pracy w innym zawodzie, jak sam twierdzi – bez projektowania nie żyje w pełni. Nie ukończył studiów związanych z designem. Uważa, że dzięki temu jest bardziej kreatywny, wciąż odkrywa nowe ścieżki i osiąga różne ciekawe efekty. Proces twórczy uważa za zakończony dopiero w momencie wprowadzenia nowego produktu na rynek. Wymyślanie najbardziej znanego wzoru „Angelo” zajęło mu zaledwie 10 sekund, natomiast nad kolekcją „Lazy Susi” pracował 10 lat. Zawsze stara się podkreślić prawdziwą istotę przedmiotu.

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 5
5.0
Bożena 28.06.2018
Piękna zakładka, pełna wdzięku i uroku ;)
5.0
Olga 05.02.2018
Świetna zakładka dla wszystkich maniaków książek. Lekka, przyjemna i pięknie zapakowana.