Zakrętka do butelki Corkcicle

2000 Corkcicle Corkcicle
20.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2000

Opis produktu

Zakrętka do butelki Corkcicle to coś, co z pewnością Ci się przyda, jeśli zgubiłeś lub zniszczyłeś zakrętkę, którą otrzymałeś wraz z butelką termiczną. Nietrudno szczególnie o ten pierwszy scenariusz – zakrętka jest i niepozorna, i dość mała!

Zakrętka do butelki Corkcicle pasuje do butelek termicznych Corkcicle i bez żadnego problemu zastępuje te oryginalne. Górna część zakrętki została wykonana ze szczotkowanej stali, dzięki czemu pasuje do butelek termicznych w każdej kolorystyce.

Zakrętka do butelki Corkcicle to dodatek, bez którego trudno wyobrazić sobie prawidłowo działającą butelkę termiczną! Pamiętaj, że to właśnie szczelność naczynia pozwala na utrzymanie temperatury płynu, który znajduje się wewnątrz.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię