Zakrętka do butelki Corkcicle Turquoise

2000LCAP-T Corkcicle Corkcicle
40.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2000LCAP-T

Opis produktu

Zakrętka do butelki Corkcicle Turquoise to świetny dodatek do butelek termicznych i nie tylko! Jeśli szukasz trwałego i szczelnego korka do swojej butelki, zakrętka do butelki Corkcicle Turquoise jest właśnie dla Ciebie!

Sama zakrętka do butelki została wykonana z połączenia trwałej stali nierdzewnej i elastycznej uszczelki. Świetną funkcjonalnością, którą z pewnością docenisz, jest niewielki uchwyt w turkusowym kolorze, który pozwoli Ci zawiesić butelkę na haku czy dołączyć do plecaka, w którym nie znajdziesz już miejsca na dodatkowe naczynie.

Zakrętka do butelki Corkcicle Turquoise może utrzymać butelki z zawartością o ciężarze około 4 kilogramów! Dzięki temu masz pewność, że naczynie nie odpadnie w najmniej oczekiwanym momencie.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię