Zakrętka do butelki ze słomką Corkcicle

2000SCAP Corkcicle Corkcicle
32.00 PLN

Special Price 32,00 zł

Normalna cena: 40,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 40,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 4 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2000SCAP

Opis produktu

Zakrętka do butelki ze słomką Corkcicle to świetny dodatek do zakupionej przez Ciebie butelki termicznej! Jeśli często pijesz zawartość w biegu, doskonale wiesz, że „tradycyjne” picie z naczynia może spowodować rozlanie zawartości lub, co gorsza, oblanie się nią! Zakrętka do butelki Corkcicle Black rozwiązuje ten problem i udostępnia Ci bardzo dobrze znane wszystkim akcesorium: wbudowaną słomkę!

Zakrętka do butelki Corkcicle Black pozwala na znacznie łatwiejsze – i przede wszystkim bezpieczniejsze! – picie z butelki termicznej.

Obawiasz się, że zakrętka do butelki Corkcicle Black nie będzie pasowała do Twojej butelki? Bez obaw! W zestawie otrzymujesz dwie słomki z tworzywa sztucznego, które możesz przyciąć do potrzebnej Ci długości.

Marka

Marka Corkcicle powstała w 2010 roku zaczynając od jednego pytania. 
"Jak schładzać wino do idealnej temperatury bez ingerencji topniejącego lodu?"
I tak oto powstał produkt innowacyjny, niezawodny i przede wszystkim oryginalny. 

Butelki termiczne, to produkty tworzone z myślą o dotrzymaniu kroku ekologi oraz zmniejszaniu wpływu plastiku na naszą planetę. Początkowo miały zastępować butelki na wino, które z łatwością można wziąć ze sobą na piknik, a czerwony napój pozostawał idealnie schłodzony nawet do 12 godzin. Aktualnie produkty zyskały szersze zastosowanie - dla każdego zarówno ciepłego, jak i zimnego napoju.

Marka stawia na oryginalność nie tylko pod względem formy swoich produktów ale również dużą uwagę przyjmuje do szeroko panujących trendów kolorystycznych. Dzięki czemu każdy wybierze coś idealnego dla siebie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię