Zaparzacz do kawy Eva Solo Cafesolo 1 l, neopren miętowy

567673 Eva Solo Eva Solo
352.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567673
Wymiary
Pojemność 1l
wysokość 22,5 cm
Materiały
Szkło, stal, tworzywo termoplastyczne
Zastosowanie

Opis produktu

Zaparzacz do kawy Eva Solo Cafesolo 1 l zneoprenową koszulką w kolorze miętowym.
Przepis na kilka przyjemnych chwil z aromatycznym napojem w roli głównej? Nic prostszego: wystarczy łyżka zmielonych ziaren kawy, wrzątek i zaparzacz Cafesolo. Po zalaniu kawy wrzątkiem mieszaj płyn przez 10 sekund, a następnie umieść w szyjce filtr i przykrywkę. Po 4 minutach możesz już rozkoszować się ulubionym napojem.

Zaparzacz składa się z 4 części: odpornej na wrzątek, szklanej karafki, lejkowatego filtra, przykrywki, która automatycznie otwiera się podczas nalewania oraz "ubranka", dzięki któremu przez około pół godziny napój nie wystygnie, a Ty nie poparzysz dłoni. Do zestawu załączone jest również mieszadło.

Wszystkie te części - za wyjątkiem pokrowca - można myć w zmywarce. Pokrowiec można prać w temperaturze 30 stopni, lub po prostu wypłukać go pod zimną bieżącą wodą.

Zaparzacz Cafesolo zdobył szereg prestiżowych nagród:Form 2003, Design Plus 2004, Baden - Württember, Int.Design Award 2004, Forma - product 2004, Danish Design Projekt, MoMa, Industrial Design Excellence Award IDEA 2005, Designpreis 2007, Germany, Good Design Award 2006, Chicago.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię