Zaparzacz do kawy Stelton EM 1 l, dusty green

817 Stelton Stelton
269.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
817
Wymiary
Pojemność: 1 l
Ø 10,5 cm
wysokość: 21 cm
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Zaparzacz do kawy Stelton EM 1 l dusty green (miętowy) będzie idealnym towarzyszem poranków - pozwoli Ci przyrządzić aromatyczną, pobudzającą kawę. Dzbanek został wyposażony w praktyczny uchwyt oraz wyprofilowany dzióbek, który umożliwi zręczne przelanie napoju do kubka czy filiżanki. Dzięki podwójnym ściankom długo utrzymuje ciepło napoju. Dzięki dopasowanemu do ścianek tłokowi pozwala szybko zaparzyć kawę bez fusów i idealnie sprawdzi się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Jednorazowo zaparza kawę na 8 filiżanek. Estetycznie wykonany dzbanek będzie efektownym i funkcjonalnym dodatkiem do kuchni utrzymanej w stylu skandynawskim lub minimalistycznym.
Zaparzacz dostępny także w innych wersjach kolorystycznych oraz jako zaparzacz do herbaty. Osobno można dokupić wkład czyszczący.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię