Zaparzaczka do herbaty Normann Copenhagen czerwona

250460 Normann Copenhagen Normann Copenhagen
88.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
250460
Wymiary
Wysokość 9,2 cm
Ø 11,4 cm
Materiały
Silikon, stal szlachetna
Zastosowanie

Opis produktu

Praktyczna zaparzaczka do herbaty: ze stalowym cylindrem na ziarna lub liście herbaciane i czerwoną, silikonową miseczką/lejkiem. Miseczka w trakcie parzenia dopasowuje się do szklanki, filiżanki czy kubka i zapewnia szczelność naczynia, sprawiając, że wszystkie herbaciane aromaty zostają wewnątrz, co pozwala wydobyć pełen smak napoju. Silikonowe wykonanie ułatwia również wyjęcie zaparzaczki ze środka, bez obawy o poparzenie palców. Gdy herbata jest już gotowa, wystarczy wywinąć silikonowy lejek i można wykorzystać zaparzaczkę jako spodek.
Produkty duńskiej marki Normann Copenhagen zachwycają idealną równowagą między nowoczesnym wzornictwem i codzienną funkcjonalnością.

Marka

Normann Copenhagen to duńska marka, która od 1999 roku zachwyca równowagą między wzornictwem oferowanych produktów a ich praktycznymi zaletami. Przygodę z designem firma rozpoczęła od skromnej oferty lamp do samodzielnego składania i dodatków do wnętrz. Najbardziej znanym produktem Normann Copenhagen z wczesnego okresu jest lampa Norm 69, która pozostaje bestsellerem do dziś. Z czasem ofertę Normann Copenhagen poszerzono o bestsellerowe krzesła Form, stoły i stoliki, sofy, pufy, a w ostatnich 2 latach także o meble kontraktowe wykonywane na zamówienie. 

Meble, lampy i dekoracje do wnętrz Normann Copenhagen zmieniają konwencjonalne myślenie, urzekają formą i wysmakowanymi kolorami. Firma z uwagą śledzi wschodzące trendy i zawsze oferuje produkty dopasowane do obecnej mody. Dzięki temu produkty Normann Copenhagen co rok otrzymują nagrody w prestiżowych konkursach -  za design, innowacje, wzornictwo i oryginalność. 

Sklep Czerwona Maszyna współpracuje z Normann Copenhagen od 2006 roku.W naszej ofercie znajdują się meble, lampy i akcesoria a także części eksploatacyjne i zamienne Normann Copenhagen, takie jak żarówki, czy zapasowe klosze do lamp Amp.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię