Zaparzaczka do herbaty Stelton Collar

425 Stelton Stelton
112.00 PLN
112,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: do 2 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
425
Wymiary
Długość:13 cm
wysokość: 2,8 cm
Materiały
stal nierdzewna

Opis produktu

Elegancka zaparzaczka do herbaty Stelton Collar w nowoczesnej formie pozwoli Ci zaparzyć aromatyczny napój. Cylindryczny kształt jest niezwykle poręczny. Wykonana w całości ze stali nierdzewnej, co zapewnia jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Akcesorium jest także łatwe do wyczyszczenia.
Zaparzaczka do herbaty jest częścią kolekcji Collar, stworzonej z myślą o miłośnikach kawy i herbaty. Przy tworzeniu serii projektanci inspirowali się skandynawskimi krajobrazami oraz wzornictwem.
Marka Stelton od ponad 40 lat z powodzeniem łączy przyszłość i teraźniejszość. Jej projekty zaskakują innowacyjnością i funkcjonalnością.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię