Żarówka Umage Idea E27 2W LED A++ Ø 4,5 cm

4039 Umage Umage
68.00 PLN
68,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4039
Wymiary
Ø 4,5 cm
wysokość: 10,8 cm
Materiały
Szkło.

Opis produktu

Prostota i piękno w najlepszym wydaniu! Żarówka od marki Umage spodoba się osobom, które dbają o środowisko naturalne. Jest bardzo energooszczędna i trwała – świeci aż do 15 000 godzin. Została wyposażona w piękny, dekoracyjny żarnik oraz uniwersalny gwint E27, który będzie pasował do większości opraw oświetleniowych. Szczególnie polecana do lamp Umage Acron.
Światło emitowane przez żarówkę dobrze oddaje barwy i jest przyjemne dla oka. Jasność żarówki to 120-140 lm. Dodatkowym plusem jest fakt, że żarówka nie nagrzewa się i nie zawiera toksycznych substancji. Będzie dobrze prezentowała się bezpośrednio nad stołem – czy to w domu, czy w restauracji.

Moc: 2W, (klasa energetyczna A++).

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię