Zatyczka do karafki Eva Solo

567570 Eva Solo Eva Solo
88.00 PLN
88,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567570
Wymiary
Ø 5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

W kolekcji Eva Solo Serving kolejna interesująca propozycja do wyposażenia nowoczesnej kuchni.
Tym razem dla miłośników wina: Zatyczka do karafki. Zatyczka do karafki to rzecz dla osób, które często piją wino delektując się ich smakiem do posiłków czy też jako wytrawny trunek na wieczorne spotkania. W życiu codziennym liczy się praktycyzm, zatem warto inwestować w przedmioty, które ułatwiają życie a przy tym są pięknie wykonane.
Niewielkie wymiary, ergonomiczne kształty i uniwersalny rozmiar zatyczki pozwalają na wykorzystanie jej do wielu typów karafek.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię