Zawieszka Alessi Il Vecchio Il Mare

MJ16 12 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 10 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MJ16 12
Wymiary
7,7 x 7,2 cm
wysokość; 8 cm
Materiały
porcelana

Opis produktu

Zawieszka Alessi Il Vecchio Il Mare, nawiązująca do opowiadania Ernesta Hemingwaya pt. „Stary człowiek i morze”. Przedstawia kulę ziemską jako wielki ocean i rybaka, który złowił ogromną rybę. Bombka symbolizuje Wytrwałość, jako cechę o której nie możemy zapominać, szczególnie gdy w naszym życiu pojawiają się trudności i przeszkody. Tak jak tytułowy rybak powinniśmy wierzyć we własne siły i uparcie dążyć do celu. Porcelanowa bombka jest dekorowana ręcznie, z największą starannością. Artyści włożyli wiele pracy i serca, by zadbać o każdy szczegół, co świadczy o jej wyjątkowości. Zawieszka wprowadzi niesamowity nastrój i powiew fantazji na świątecznym drzewku. Można ją także postawić na stole, gdzie przypomni nam, by zawsze mieć nadzieję. Dekoracja będzie świetnym pomysłem na prezent, dla osób które kochamy, by pamiętali o wartościach o których często jako dorośli zapominamy.
Kolekcja została zaprojektowana przez Marcello Joriego z połączenia inspiracji literaturą oraz własnej wyobraźni projektanta. Składa się z 6 zawieszek za którymi stoi indywidualna historia i uniwersalne przesłanie. Dekoracje symbolizują: Rodzinę, Sprawiedliwość i Dobroć, Wytrwałość, Romantyczną miłość, Powodzenie i Wiosenne Rozkwitanie.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię