Zawieszka Alessi La Balena Buona

MJ16 9 Alessi Alessi
189.00 PLN
189,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez tel. 502 354 464 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MJ16 9
Wymiary
11 x 5 cm
wysokość; 10,5 cm
Materiały
porcelana

Opis produktu

„Bianca, czysta jak Sprawiedliwość, tak piękna jak Dobroć.” Bajkowa zawieszka La Balena Buona - „Dobry Wieoryb”, przedstawia uroczego wieloryba Biancę. Porcelanowa bombka jest dekorowana ręcznie, z największą starannością. Artyści włożyli wiele pracy i serca, by zadbać o każdy szczegół, co świadczy o jej wyjątkowości. Zawieszka wprowadzi niesamowity nastrój i powiew fantazji na świątecznym drzewku. Można ją także postawić na stole, gdzie przypomni nam o szlachetnych wartościach. Dekoracja będzie świetnym pomysłem na prezent, dla osób które kochamy, by pamiętali o wartościach o których często jako dorośli zapominamy.
Kolekcja została zaprojektowana przez Marcello Joriego z połączenia inspiracji literaturą oraz własnej wyobraźni projektanta. Składa się z 6 zawieszek za którymi stoi indywidualna historia i uniwersalne przesłanie. Dekoracje symbolizują: Rodzinę, Sprawiedliwość i Dobroć, Wytrwałość, Romantyczną miłość, Powodzenie i Wiosenne Rozkwitanie.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię