Zawieszka ramka-serce Rosendahl Karen Blixen h 6,5 cm, złota

32313 Rosendahl Rosendahl
124.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
32313
Wymiary
Długość 6,5 cm
Materiały
Stal szlachetna

Opis produktu

Zawieszka ramka-serce Rosendahl Karen Blixen h 6,5 cm, złota - będzie idealną świąteczną dekoracją, która oczaruje Twoich bliskich.

Ta unikatowa zawieszka pozwoli Ci oprawić zdjęcia najbliższych i wyeksponować je na tle świątecznej choinki lub rodzinnego, zastawionego stołu.

Złote cienkie serce z niewielkim kwiatowym motywem prezentuje się bardzo lekko i estetycznie, dzięki czemu możesz je wykorzystać jako wiszącą dekorację w oknie, czy nad świątecznym stołem.
Niewielkie rozmiary serca pozwalają na jego wszechstronne wykorzystanie. 

Wisząca ramka na zdjęcia z pozłacanej stali szlachetnej pięknie prezentuje się przede wszystkim w połączeniu z zielonymi igłami świątecznej choinki. 
Dołączona do zestawu wstążka nadaje całej dekoracji kontrastu i elegancji.

Złote serce możesz również wykorzystać jako ozdobę do pakowanego pod choinkę prezentu ze zdjęciem osoby dla której prezent jest przeznaczony.

Zatrzymaj najpiękniejsze świąteczne chwile w ozdobnej dekoracji choinkowej i pochwal się nimi najbliższym.

Kolekcja została stworzona dla duńskiej marki Rosendahl przez Olego Kortzaua, który poświęcił ją Karen Blixen - autorce słynnej powieści „Pożegnanie z Afryką”, która znana również była z projektowania eleganckich dekoracji świątecznych. To niepowtarzalne, wręcz artystycznie wykończone produkty, które budują w domu nastrojowy klimat.

Najważniejsze cechy produktu: 

  • wysokość - 6,5 cm 
  • materiał - stal szlachetna
  • kolor - złoty

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię