Zawieszka świąteczna Harp angel Rosendahl Karen Blixen 7 cm, srebrna

31571 Rosendahl Rosendahl
80.00 PLN
80,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
31571
Wymiary
6 x 1 x 7 cm [dł x szer x wys]
Materiały
stop cynku, posrebrzany

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Harp angel Rosendahl Karen Blixen 7 cm, srebrna to ozdoba przedstawiają anioła z harfą – dzięki temu świetnie pasuje do ozdób czy drzewek bożonarodzeniowych! W końcu anioł to jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli tego niezwykłego czasu.

Zawieszka świąteczna Harp angel Rosendahl Karen Blixen 7 cm, srebrna to produkt wykonany ze stopu cynku – jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie musisz się martwić, że piękny wygląd jest okupiony kruchością, jak w przypadku ozdób ze szkła.

Zawieszka świąteczna Harp angel Rosendahl Karen Blixen 7 cm ma kolor, który świetnie pasuje do innych ozdób bożonarodzeniowych, a także świetnie komponuje się z zielenią drzewka czy gałązek.

Marka

Rosendahl to duńska marka znana głównie z dwóch linii produktów -niezwykle rozbudowanej kolekcji Rosendahl Grand Cru – obejmującej zastawę stołową i akcesoria do kuchni w eleganckim stylu, oraz kolekcji zegarów i budzików zaprojektowanych przez Arne Jacobsen’a. Obie linie charakteryzują się znakomicie spójnym, minimalistycznym designem i świetną jakością wykonania.

Zastawa stołowa Rosendahl Grand Cru to talerze, filiżanki, miski, sztućce,  a także kieliszki karafki i dodatki na stół: przyprawniki , termosy, serwetniki. Z powodu swej różnorodności Rosendahl Grand Cru znalazła zastosowanie nie tylko w domu, lecz także jako zastawa stołowa do biura  i do sal konferencyjnych.  Uzupełnieniem kolekcji są dopasowane stylistycznie naczynia których używa się głównie w kuchni (naczynia żaroodporne, pojemniki kuchenne) - tak estetyczne, że można w nich także serwować potrawy na stół.

Zegary i budziki Arne Jacobsen’a  osiągnęły sukces dzięki swej wyrazistej, klasycznej elegancji. Kolekcje Bankers, City Hall, Station czy Roman mają ponadczasowe formy i łatwo je dopasować do różnych wnętrz.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię