Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble ostrokrzew, clear

4800505 Holmegaard Holmegaard
94.00 PLN
94,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4800505
Wymiary
6,5 x 7,5 cm [śr x wys]
Materiały
szkło borokrzemowe dmuchane

Opis produktu

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble ostrokrzew, clear to bombka, która zaskakuje swoim designem, a klasyczne ozdoby tego typu przypomina tylko kształtem. I nic dziwnego! To bombka wykonana ze szkła borokrzemianowego, ale bez koloru – powierzchnia jest przezroczysta, a zdobią ją tylko czerwone i złote zdobienia.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble ostrokrzew, clear ma nadruk przedstawiający gałązki ostrokrzewu, symbolu charakterystycznego dla okresu świąt w Północnej Europie, odpowiednika doskonale znanej w Polsce jemioły.

Zawieszka świąteczna Holmegaard Christmas Bauble ostrokrzew, clear to również świetny pomysł na świąteczny prezent dla miłośnika tego niezwykłego okresu!

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię